دانلودگزارش کاراموزی تعاونی

دانلودگزارش کاراموزی تعاونی

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.

محقق گرامی،شما با جستجوی دانلودگزارش کاراموزی تعاونی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(دانلودگزارش کاراموزی تعاونی)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند

دانلودگزارش کاراموزی تعاونی

نام فایل : گزارش کاراموزی تعاونی

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 26

حجم : 11 مگابایت


پیشگفتار
اینجانب آزاده زارعی نژاد تحقیق کارآموزی خود را در شرکت تعاونی
روستایی
استان فارس گذراندم .
این تحقیق شامل گزارش ها ، و تجربیاتی است که در شرکت به مدت 240 ساعت کارآموزی ، ثبت شده است و مقایسه اطلاعات و تئوری های مختلف با عمل و اجرای کار صورت گرفته است.
اینجانب نیز در طی مدت حضور خود در محل کارآموزی استفاده های علمی و عملی خوبی نموده ، با توجه به زمان محدود 240ساعته تقریبا به همه ریزه کاریها ی اجرایی ونظارتی واقف شدم ، از اینرو شاید بهتر باشد واحد کارآموزی به دوقسمت تقسیم شده تا این نقیصه جبران گشته و ارتباط با محیط کار حفظ شود ، همچنین پیشنهاد می شود در صورت امکان تعامل بیشتری بین استاد کارآموزی و سرپرست و همچنین دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه بوجود آید تا دانشجو با تعهد بیشتری پا به عرصه عمل بگذارد .
مقدمه
یکی از اهداف اساسی و بسیار مهم سیاستگذاران ایجاد ارتباط منطقی و هماهنگ صنعت و محیط کار با دانشگاه و دانشجو می با شد که هم در شکوفائی ورشد صنایع موثر بوده و هم دانشجویان را از یادگیری دروس تئوری محظ رهایی داده و علم آنها را کاربردی تر کرده و باعث می شود آن را در عرصه عمل ، آزموده و به مشکلات و نا بسامانیهای علمی و عملی محیط کار آشنا شده و سرمایه وقت خویش را در جهت رفع آنها مصرف نمایند ، که برای جامعه در حال توسعه ما از ضروریات می با شد .
با این مقدمه شاید اهمیت و جایگاه درس دو واحدی کارآموزی برای ما روشنتر شده و با نگاهی دیگر به آن بپردازیم .
میزان رضایت دانشجو از این دوره
این دوره بسیار مفید و برای دانشجوحاعز اهمیت می باشد وهدف آشنایی با محیط کارگاهی ، کسب تجربه ، ایجاد و درک روابط بین مفاهیم و اندوخته های تئوری با روشها و کاربردهای عملی و اجرایی ، ایجاد ارتباط با محیط کار و تعیین میزان کاربرد تئوری در عمل بوده است.
فصل اول
( آشنایی کلی با مکان کارآموزی )
مشخصات کلی با مکان کارآموزی
شرکت تعاونی مصرف روستایی استان فارس واقع در شیراز خیابان قصرالدشت نبش عفیف آباد و اصول کار شرکت
ارائه خدمات بهتر به جامعه روستاییان و فروش اجناس کمی پایین

تر از نرخ بازار برای قشر زحمت کش می باشد
.
فصل دوم
( ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموزی )
تشریح کلی از نحوة کار، وظایف و مسئولیت‌های کارآموزی در محل کارآموزی و ارائه لیستی از عناوین کارهای انجام شده توسط دانشجو:
از جمله وظایف انجام شده در شرکت تعاونی
روستایی
استان فارسبه شرح زیر می باشد.
...

محصولات مرتبط