دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد

با سلام،محصول دانلودی +{{دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه توضیحات بیشتر به صفحه توضیحات کامل دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری هدایت میشوید

دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

نام فایل : گزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 41

حجم : 20 مگابایت


آشنایی با مکان کارآموزی:
1- تاریخچه سازمان
شرکت فنی و مهندسی شکوه رایان فردا یک شرکت خصوصی با مدیریت آقای اسدی در سال 1380 واقع در شهرستان خمین، خیابان امیرکبیر شروع به فعالیت نمود.
فعالیت های این شرکت در زمینه اسمبل و فروش کامپیوترهای شخصی، خانگی، اداری و آموزشی و غیره و قطعات آن و همچنین نصب شبکه های کوچک و بزرگ محلی در مراکز مختلف و مکان هایی همچون ادارات، شرکت ها و کافی نت ها و غیره می باشد.
این شرکت تمام کامپیوترهای مورد درخواست مشتری های خود را در اختیار آن ها قرار می دهد و در قبال عرضه سیستم های خود به آنان، خدمات گوناگونی مانند گارانتی تمامی قطعات کامپیوتری در مدت های مختلف ارائه می دهد.
لازم به ذکر است که شرکت نمایندگی شرکت های
Sumsung
، کیس
MEC
را دارا می باشد.
2- نوع محصولات تولیدی یا خدماتی
شامل اسمبل سیستم، فروش و گارانتی سیستم می باشد و خدماتی همچون نصب ویندوز و رفع عیوب آن و برنامه های جانبی از جمله اتوکد و فتوشاپ و ....
office
و غیره را ارائه می دهد.
از آنجا که نظام حسابداری هر سازمان به عنوان ابزار مدیران برای تصمیم گیری ، تابع نیازهای اطلاعاتی آن سازمان است ، لذا ابتدا لازم است شناختی از سازمان های دولتی و سپس حسابداری و حسابرسی دولتی مورد عمل آنها را بشناسیم و سپس مورد بحث قرار می دهیم .
یکی از مباحث اصلی و مطرح بخشهای اداری- حسابداری و مالی و خدماتی اکثر موسسات، سازمانها و شرکتها در روزهای پایان سال شلوغی و جنب و جوش است که برای انجام کارهای باقیمانده و ناتمام صورت می گیرد.
انگار که مسابقه ای در پیش است از کارکرد کارمند ساده گرفته تا مدیران و سرپرستان رده بالای در سازمان جهت رسیدن به نقطه پایان در تلاش هستند.
به راستی چرا اینگونه است؟ و چه عواملی سبب این می شود که نتوانیم کارهایمان را در طی سال انجام دهیم؟ عوامل فرهنگی موثرند یا عوامل اقتصادی؟
آیا قوانین موجود کشور دارای اشکال و نقص هستند و یا عوامل محیطی و اجتماعی درون سازمانها؟
آیا از فن آوری سیستمهای اطلاعات مدیریت( ) نتوانسته ایم بدرستی
بهره ای ببریم؟
آیا کارکنان سازمانها به موقع وظایف محوله را انجام نمی دهند؟
و آیا مدیران از ابزارهای کنترلی مدیریتی خود به نحو مطلوب استفاده
نمی کنند؟
اینها سئوالات مطرحی هستند که می توان با حل آنها گره بسیاری از مشکلات موجود سازمانها و شرکتها باز شده و بدرستی از زمان بعنوان یک منبع محدود استفاده نمود.
...

محصولات مرتبط