دانلودگزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

دانلودگزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان

هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _دانلودگزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از دانلودگزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص ببرید

دانلودگزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

نام فایل : گزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید 35 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 29

حجم : 1 مگابایت


وزارت علوم تحقیقات و فناوری
جهاد دانشگاهی – واحد یزد
عنوان تحقیق:
گزارش کارورزی – طراحی فرایند تولید
سپاسگزاری
حمد و سپاس پروردگار یکتا را که نعمتهایی بی شمار به من ارزانی داشت.
با سپاسگزاری از استاد گرانقدرم سرکار خانم دکتر اخوان که مرا در گردآوری این تحقیق با راهنماییها و تذکرات خود یاری نمودند.
در اینجا از یکایک از اساتید که به هر نحو مرا در طول تحصیل همراهی نمودند، سپاسگزاری می کنم.
هدف تحقیق:
آشنایی با صنعت و ایمن سازی محیط کار و طراحی و ساخت قالبهای برش.
مانند تمامی مباحث طراحی ابزار اصول بر سر جای خود باقی است و این اصول باید توسط هر کارآموز جدی فرا گرفته شود هنگامیکه این اصول جزئی از روش تفکر عادی یک طراح شد آنگاه روش های میانبر و غیر معمول را نیز می توان به کار گرفت.
همچنین باید مورد خود طراحی قالب مراحلی که طراح قالب جهت سازماندهی قطعات مختلف از نظر شکل و اندازه به کار می برد و ترکیب و مونتاژ قطعات تا رسیدن به مجموعة‌ تعریف شده ای به نام قالب نیز مطالبی را دانست و نیز باید دانست که برای شروع طراحی قالب مراحل مشخصی را باید طی کرد.
یک طراحی خوب
کار با سرعت و بدون زحمت بسیار
تصحیحهای کم
ظاهر مرتب و منظم نقشه ها
قطعات قوی تر و با استحکام در قالب.
نتیجه:
همچنین اشیای هر چه بیشتر دانشجویان با صنعت که با گذراندن دوره ی کارآموزی می توانند علاوه بر علم تئوری به علم فنی و عملی نیز دست یابند ونیز با توجه به عنوان رشته ی تحصیلی خود بتواند پروسه ی صنعتی را بررسی کند. و راهکارهایی جهت بهتر سازی محیط کار و کار با دستگاههای صنعتی جهت ایمن سازی هر چه بیشتر محیط کار انجام داد.
با
CNC
شدن ماشین می توان یک ماشین را چند کاره نمود مثلاً از ماشین تراش معمولی کار درل و فرز را نتیجه گرفت و لذا به این دلیل و به دلیل سرعت زیاد تولید ماشین تعداد ماشین های کارخانه را برای یک ظرفیت تولیدی معین کاهش داد که در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری غالباً در مجموع کمتر می شود و هزینه برق و اپراتور و سایر اقلام جنبی کاهش می یابد. ضمناً چون قطعه در یک مرحله برای خیر عملیات تنظیم و مرجع یابی می شود دقت تولید بالاتر می رود.
چون ماشین
CNC
می تواند سریعاً برای تولید جدید آماده شود نیازی نیست قطعات زیادی را در یک مرحله تولید نمود.
...

محصولات مرتبط