دانلودگزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص

دانلودگزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم

اینک شما با جستجوی ((دانلودگزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -دانلودگزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص- شده اید.

دانلودگزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص

نام فایل : گزارش کارآموزی کامپیوتر سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد 6 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 5

حجم : 8 مگابایت


مقدمه
محل کارورزی اینجانب، رضا نوریانی، سایت کامپیوتر آموزش عالی سجاد و زیر نظر سرکار خانم مهندس اسلامی بود. مهمترین وظیفه اینجانب در طول دوران کارورزی انجام سه تحقیق نرم افزاری به همراه دو نفر دیگر از کارآموزان این محل بود. این تحقیق ها به ترتیب انجام، مکانیزه کردن سیستم کارآموزی دانشگاه، تهیه نرم افزاری برای رسم نمودار از فایل های
log
سرور اکانتینگ اینترنت دانشگاه و مکانیزه کردن سیستم حق التدریس اساتید بود. همچنین در طول دوره کارورزی با نکات و موارد مختلف در ایجاد و نگهداری شبکه و سیستم عامل آن آشنا شدم. که از این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
آشنایی با انواع کابل های شبکه و موارد استفاده آنها
آشنایی با هاب ها و سوئیچ ها
آشنایی با نحوه سوکت بندی کابل های شبکه به طور عملی
آشنایی با شبکه ستاره ای و نحوه کابل کشی آب
آشنایی با ویندوز سرور 2003 و
Acti7e Directory

آشنایی با نحوه تقسیم بندی
IP
ها در شبکه و نحوه ست کردن آنها
نرم افزارهایی که در طول دوران کارورزی نوشته شدند همگی با استفاده از
Delpjhi7
و بانک اطلاعاتی
SQL Se7er 2000
بودند و نرم افزار کارآموزی هم اکنون در دفتر ارتباط با صنعت، نرم افزار
logfile
بر روی سرور
Accounting
و نرم افزار حق التدریس در امور مالی دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرند.
نرم افزار کار آموزی
از این نرم افزار برای نگهداری سوابق دانشجویانی که درس کارآموزی یا کاروزی را انتخاب کرده بودند همچنین برای کوتاه کردن مراحل انتخاب درس و کمتر کردن تعداد مراجعات دانشجویان به دفتر ارتباط با صنعت و دبیرخانه دانشگاه استفاده می شود. تا قبل از استفاده از این نرم افزار کارکنان دفتر ارتباط با صنعت و همچنین دبیرخانه دانشگاه مجبور بودند تا برای هر دانشجو به طور جداگانه نامه ای را تایپ کنند. اما با این نرم افزار با ورود اطلاعات از روی فرم انتخاب درس کارورزی یا کارآموزی و فقط با یک کلیک، دو نامه ی مربوط به دفتر ارتباط با صنعت و دبیرخانه دانشگاه پرینت می شود و بدین ترتیب تعداد مراجعات دانشجو به دفتر ارتباط با صنعت و دبیرخانه دانشگاه کمتر می شود. همچنین با توجه به نگهداری سوابق کلیه دانشجویان در آن، در صورتی که دانشجو نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره نامه و یا ... داشته باشد، می توان با یک جستجوی ساده سوابق آن دانشجو را استخراج کرد و دیگر نیاز به جستجو در میان پرونده سوابق نمی باشد.
...

محصولات مرتبط