دانلودکارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص

دانلودکارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص

کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید

ا سلام،محصول دانلودی +{{دانلودکارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل دانلودکارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص هدایت میشوید

دانلودکارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص

نام فایل : کارآموزی شرکت ساختمانی ابهر رود 40 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 31

حجم : 20 مگابایت


تقدیم به پدر عزیزم
پشتوانه مطمئن زندگی ، آموزگار واقعی صبر و بردباری به او که بهترین سنگ صبورم در سخت ترین لحظات زندگیم بود .
تقدیم به مادر مهربانم
امید زندگیم به او که دعایش نگاهبانم در زندگی است . به او که به دیدگانم بینش ، به ذهنم آگای و به باورهایم اندیشه بخشید .
مقدمه
یک نویسنده افکار و ذهنیات خود را با نوشته ها و یک مجسمه ساز تجسمهایش را با شکل دادن و ارائه آن در یک مجسم و یک نقاش هنر نقاشی اش را در تابلوها و خلاصه یک معمار علم و هنر و فرهنگ را در قالب طرح های یک بنا به جامعه عرضه می کند . هنر یک آرشیتکت ، خطوط گویای تجسمهائیست از عملکردهای یک بنا که در قالب طرح معماری عرضه می کند .
وقتی یک آرشیتکت ساختمانی را طرح می کند از مجموعه دانش قرنها استفاده می کند . معماری از وقتی که انسان اولیه اولین باربرای خانواده اش غار یا پناهگاهی با سقف طرح کرد شروع شد . رسم و طرح معماری وقتی انسان اولین طرح این پناهگاه را روی شن یا خاک کشیده و قبلاً نقشه استفاده از مواد موجود را ریخته شروع شد .
تاریخ طرح معماری را می توان در جنبش بزرگ تاریخ بشر و مستقیماً با آن جستجو کرد . آرشیتکت در سراسر این جنبش تاریخی ، به سنگینی به پیش می رفت ریاضیات و علوم تکیه کرده است . این پیش رفت ها منجر به ایجاد مواد ساختمانی و متدهای تازه شده است .
آرشیتکت طراح با نقشه کش باید قادر به تبدیل شکل ها ، مواد ، رنگها و مقیاسات به بنایی جالب و زیبا باشد. و باید از علم مهندسی معماری سر در بیاورد تا بتواند بناها را مستحکم تر بسازد . و باید بتواند فضای مکوجود را به منظور بوجود آوردن ساختمانهای مفید ، متعادل تقسیم کند .
معرفی با شهرستان ابهر
لولاه لا تقطع اخبار الازمینه بعضها عن بعض و درست العلوم و ضاعت الاداب
اگر نوشتن نبود اخبار زمانی به زمان دیگر نمی رسید و علوم و آداب محو و نابود می شد .
نام شهر : در قدیم اوهر نام فعلی ابهر و نام رایج آن در اصطلاح عامیه ابر .
موقعیت جغرافیایی ک واقع در حد فاصل 13 دقیقه و 49 درجه طول شرقی و 9 قیقه و 36 درجه عرض شمالی .
ارتفاع از سطح دریا : 1540 متر حداکثرمطلق درجه حرارت 38 درجه و حداقل مطلق برودت 5/15 درجه سانتیگراد .
جمعیت : بر اساس سد شماری سراسی سال 1370 ه ش 191544 نفر با شهرستان .
فاصله ها : فاصله تا مرکز تهران 240 کیلومتر تا قزوین 81 کیلومتر تا زنجان مرکز استان 90 کیلومتر .
تقسیمات کشوری : بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان زنجان واقع شدهو دارای 3 بخش ، 9 دهستان و 174 آبادی و چهار شهر به نام های ابهر ، هیدج ، صائین قلعه و سلطانیه می باشد .
در تاریخ 4/7/85 نقشه ساختمان مسکونی توسط آقای محمد بیگی تحویل داده شد . و پس از کشیدن نما ، برش ، پلان پی کنی و آکس بندی ستونها ، پلان بادبندی و آکس بندی ستونها ، پلان تیر ریزی توسط برنامه
outocad
در تاریخ 12/7/85 تحویل داده شد .
معرفی محل کارورزی
دفتر شرکت ساختمانی ابهر رود در تاریخ 1377 تاسیس شده . این دفتر واقع در شهرستان ابهر ابتدای خیابان طالقانی جنوبی و جز شرکتهای سهامی خاص می باشد . دفتر ابهر رود متعلق به جناب آقای بابک محمدبیگی دارای مدرک لیسانس عمران می باشد . و کارهای ساختمانی و تحقیق های زیادی را اجرا و به اتمام رسانده اند از جمله فعالیتهای این دفتر : به اتمام رساندن تحقیق های سبز کشت ، به اتمام رساندن تحقیق کارخانه مینو ، به اتمام رساندن تحقیق های مسکونی و ... می باشد .
در تاریخ 15 /7/85 نقشه ساختمانی مسکونی توسط آقای محمدبیگی به بنده تحویل دادند و پس از کشیدن ترسیم پلان تیر ریزی ، پلان بادبندی و آکس بندی ستونها و پلان پی کنی و آکس بندی ستونها ، برش ، نمای شرقی توسط برنامه
CAD
...

محصولات مرتبط